Auto Toman - zpět na úvod
na stránky skoda-auto.cz

Volná pracovní místa - aktuální nabídka :

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam neposune?
Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí s nejnovějšími modely ŠKODA AUTO – a čeká vás toho u nás mnohem víc.
Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

AUTOKLEMPÍŘ / AUTOKAROSÁŘ

Vaší hlavní náplní práce bude lícování karosérií, vyhledávání deformit karosérií, oprava a výměna deformovaných dílů.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

SOU – vyučení v oboru
praxi v oboru
řidičský průkaz sk. B
platný svářečský průkaz
spolehlivost, samostatnost a loajalitu
trestní bezúhonnost

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
zázemí moderní, prosperující společnosti
osobní rozvoj a další vzdělávání
odpovídající platové ohodnocení a benefity

KONTAKT

AUTO TOMAN, s.r.o.
Dlouhá tř.1026/65, Havířov
tel: +420596431079
e-mail: david.charbusky@autotoman.cz

AUTOMECHANIK / AUTOELEKTRIKÁŘ

Pozice: automechanik / autoelektrikář
Poměr: hlavní pracovní poměr
Vzdělání: odborné vyučení / odborné vyučení s maturitou
Praxe v oboru: výhodou
Znalost práce na PC: MS Office (Word, Excel), Outlook, Internet
Řidičský průkaz sk.: B (aktivní řidič)
K dispozici od: dle dohody

Popis: mechanické práce všobecně, práce pneuservisu, zaměření diagnostika, autoelektrika a elektronika

Požadujeme: ŘP sk. B (aktivní řidič), uživatelská úroveň počítačových dovedností: MS Office, internet, vysoké pracovní nasazení s časovou flexibilitou, zodpovědnost, samostatnost a pečlivost a loajalitu

Nabízíme: Zajímavou pracovní příležitost, dobrou týmovou spolupráci, školení, benefity

Své strukturované životopisy vč. motivačního dopisu zasílejte na e-mail: servis@autotoman.cz